wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-28| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Kolejne zmiany kadrowe w GUGiK


W związku z realizacją art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 24 sierpnia 2006 r. o państwowym zasobie kadrowym i wysokich stanowiskach państwowych (DzU nr 170, poz. 1217), 27 listopada br. w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii dokonano następujących powołań:
1. Jerzy Zieliński - dyrektor Departamentu Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej,
2. Arleta Grzesik - dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach,
3. Marian Emil Nikel - dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego,
4. Adolf Jankowski - dyrektor Departamentu Nadzoru, Kontroli i Organizacji Służby Geodezyjnej i Kartograficznej,
5. Krzysztof Podolski - dyrektor Biura Obsługi Urzędu,
6. Adam Klimek - zastępca dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.

Jednocześnie przeniesiono:
Witolda Radzio na stanowisko głównego specjalisty w Departamencie Informacji o Nieruchomościach,
Jerzego Ziuzię na stanowisko głównego specjalisty w Departamencie Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej,
Ewę Malanowicz na stanowisko głównego specjalisty w Departamencie Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A kiedy dalsze przeniesienia? Zawsze lepiej spaść troszkę niżej niż na ... Raowiecką. Ale i tak pozostanie na utrzymaniu podatnika. Ja bym nie był takim realistą .. za kratami mozna napisać kolejną wersję G5 i to w różnych wariantach. Tylko kto to wydrukuje?
odpowiedz zgłoś
Przynajmniej teraz nie będzie kolejnej instrukcji G-5, jeszcze dobrze przez wielu nie przetrawionej (bo strawić się tego nie da), a już tyle razy aneksowanej. Wot i Witia umnik!
odpowiedz zgłoś
Do Observera A sprawdziłeś czy dyr Adolf nie był ostatnio w Gliwicach lub jakim gestem zamawia piwo? - to modny medialnie temat.
odpowiedz zgłoś
Do stalowego, pewnie czekisty? To Geoportal też Bujakowskiego ???. Stalowy, nie przesadzajcie....
odpowiedz zgłoś
TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA
odpowiedz zgłoś
do Towarzysza Observer Ja do Was Towarzyszu. Wy chyba nie zauważyliście, ze w XXI to juz jesteśmy. Także nie zauważyliście, że te projekty to w większości nie były pomysłami splątanej ekipy, a Bujakowskiego. Fatalne wdrożenie projektów będzie nam się odbijało czkawką prze wiele lat. No ale koń pociągowy nie myśli.
odpowiedz zgłoś
z-ca widmo Pan Klimek to zastepca widmo. Bo jak to mozna powolywac na stanowisko z-cy jak nie ma dyrektora??? ale to jest chyba logika myslenia obecnej wladzy i doradcow. czy brakuje juz osob na stanowisko dyr. z otoczenia Pana M?
odpowiedz zgłoś
Jesli stalowy uważa, że nic się w geodezji ostatnio nie działo i nie wiadomo w którą stronę te konie ciągnęły to uprzejmie informuję - w XXI wiek - kolego stalowy, w XXI wiek! Wystarczy zapoznac się z projektami. Ale rozumiem, że konserwa preferuje epokę węgla i ... stali. Pozdrawiam ;-)
odpowiedz zgłoś
Brawo! Ci którzy dzielnie walczyli w powiatach o niepodpisanie projektu zostali ustawieni, najmądrzejszy geodeta w kraju został specjalistą Pani Anety, a ten co się umiał ustawić nadal dyrektoruje. Gratuluję wyboru!
odpowiedz zgłoś
do Obserwatora A moze Obserwator jest zorientowany, w którym kierunku te konie ciągnęły? Byłbym wdzięczny za informacje.
odpowiedz zgłoś
Polskie (geodezyjne) piekiełko I tak i siak niedobrze. Że zwolnili jednych to źle i że utrzymali innych też niedobrze. Ludzie, weźcie te swoje elektroniczne zabawki i w teren. Dajcie sobie spokój ze sprawami , na których się nie znacie. Pozwólcie człowiekowi pracować, a rozliczajcie z wyników nie z czynów.
odpowiedz zgłoś
Odwołanie jednocześnie tylu kompetentnych ludzi nie wróży nic dobrego. Czy nowo powołani na stanowiska są bardziej odpowiednimi osobami? Wątpliwe. Zmiany robione dla zasady i nie poparte żadnym logicznym argumentem. Tak dalej a wrócimy do ery stalowej taśmy. To oczywiście żart, ale skoro ktoś odpowiedzialny za te zmiany robi sobie „żarty” to wszyscy zacznijmy błaznować.
odpowiedz zgłoś
Autodestrukcja Robią zmiany dla zmian, bo takie sa oczekiwania pana M. i przyczajonych panów P+M. Zwalnianie koni pociągowych, którzy nadawali sens i tempo urzędowi (Dygaszewicz, Radzio, Ziuzia) nie wróży nic dobrego. Flexy Adolf i Mściwy Adam + reszta to widoczny już rozpaczliwy brak koncepcji i wyobraźni.
odpowiedz zgłoś
powodzenia p.Jankowskiemu życzę powodzenia, ciekawe ile kadencji uda mu się wytrwac, grunt to umiec się ustawic
odpowiedz zgłoś
Wygląda na to, że tylko A.Jankowskiemu udało się obronić swój stołek i gabinet. Gratulacje za wysoko rozwinięty instynkt samozachowawczy :)
odpowiedz zgłoś
15 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS