Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-03| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kto założy EGBiL dla obrębu Dębiec w Poznaniu?

Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego Geopoz ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie prac związanych z założeniem ewidencji budynków i lokali oraz poprawę jakości danych w zakresie punktów granicznych dla obrębu ewidencyjnego Dębiec.


Kto założy EGBiL dla obrębu Dębiec w Poznaniu? <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się zrealizowaniem w okresie ostatnich trzech lat co najmniej jednej usługi o wartości co najmniej 500 tys. zł dotyczącej przetwarzania danych zawartych w ewidencji gruntów i budynków (np.: zakładanie ewidencji budynków, modernizacja baz danych ewidencji gruntów i budynków, utworzenie numerycznej mapy ewidencji gruntów i budynków, integracja danych ewidencyjnych), tj. części opisowej z częścią kartograficzną.

Oferty można składać do 9 października br., o wyborze najkorzystniejszej zdecyduje cena. Wymagane wadium: 20 tys. zł.

Z kolei do 17 września można składać oferty w ogłoszonym przez ZGiKM Geopoz w sierpniu przetargu na wykonanie prac związanych z założeniem ewidencji budynków i lokali m. Poznania dla obrębu ewidencyjnego Główieniec.

Źródło: Geopoz w Poznaniu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS