wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-30| GNSS, Mapy, Sprzęt

Satelitarne nowości dla biegaczy

Na rynku zegarków z odbiornikiem GPS zadebiutowała właśnie firma Polar z modelem RC3 GPS. Oferta Garmina wzbogaciła się zaś o nową serię tego typu urządzeń dla klientów z chudszym portfelem.


Satelitarne nowości dla biegaczy

Polar RC3 GPS posiada wbudowany czip odbiorczy SiRFstar IV, który na jednym ładowaniu może w tym zegarku pracować nawet do 12 godzin. Model ten wyróżnia przede wszystkim niewielka grubość (1,37 cm) i waga (58 g), a także mnogość narzędzi treningowych, np. Back to Start (kierujący biegacza po najkrótszej trasie do miejsca startu) czy Training Benefit (podsumowujący bieg). Właścicielem tego zegarka można stać się za 220 euro (wersja podstawowa) lub 280 euro (z pulsometrem).

Znacznie mniej kosztuje za to nowość Garmina – zegarki Forerunner 10. Gdy wejdzie do sprzedaży jesienią tego roku, będzie można go nabyć za niecałe 130 euro. Urządzenie, w zależności od wersji, waży 36 lub 43 g. Na jednym ładowaniu może pracować do 5 godzin (przy włączonym odbiorniku GPS). Wśród ciekawych funkcji zegarka można wymienić Virtual Pacer, które porównuje bieżące tempo sportowca do wcześniej zdefiniowanego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS