Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-29| Geodezja, Teledetekcja, Prawo, Imprezy

Zaproszenie do Wisły-Malinki

Jeszcze tylko do piątku (31 sierpnia) można zgłaszać swój udział w konferencji naukowo-technicznej pod hasłem „Nowoczesne technologie pozyskiwania i aktualizacji danych z pzgik”, która odbędzie się w Wiśle-Malince w dniach 5-7 września.


Zaproszenie do Wisły-Malinki
Jednocześnie organizatorzy przypominają, iż zgłoszenia nadesłane na formularzach w formacie MS Word przed 31 lipca br. zostały odrzucone przez serwer pocztowy konferencji. Osoby, które dokonały zgłoszenia w takiej formie powinny przesłać swoje zgłoszenia na formularzu pobranym ze strony internetowej konferencji, gdzie znaleźć można również więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia.

Tematyka spotkania obejmie:
• obowiązujące i planowane przepisy prawne dotyczące geodezji i kartografii,
• projekt ISOK – zapoznanie z produktami i możliwościami ich praktycznego wykorzystania,
• funkcjonowanie IIP – aspekty prawne i organizacyjne,
• e-administracja – wymogi i dostępne rozwiązania,
• rozwiązania techniczne oraz nowe trendy w geoinformatyce.

Źródło: WODGiK Katowice


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS