Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-29| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Kataster

Kto zbuduje gliwicki SIP?

Starostwo w Gliwicach rozstrzygnęło przetarg na budowę powiatowego systemu informacji przestrzennej.


Kto zbuduje gliwicki SIP? <br />
fot. geoportal powiatu gliwickiego
fot. geoportal powiatu gliwickiego
Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie i uzupełnienie zintegrowanej referencyjnej bazy danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego poprzez:
• przetworzenie do postaci cyfrowej analogowych materiałów powiatowego zasobu wraz z podpięciem ich do bazy;
• opracowanie wektorowej bazy danych obiektów topograficznych (BDOT) umożliwiającej tworzenie standardowych opracowań w skalach od 1:500 do 1:5000 w pełni zharmonizowanej oraz interoperacyjnej z pozostałymi rejestrami i ewidencjami prowadzonymi w bazie.

W postępowaniu złożono dwie oferty. Jako że jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej była cena, umowę podpisano z firmą Usługi Geodezyjne i Informatyczne „Igeka”, która gotowa jest zrealizować zamówienie za 1,138 mln zł (czyli mniej więcej tyle, ile wynosił budżet przetargu). Konkurencyjną ofertę (o wartości 1,59 mln zł) przestawiło konsorcjum w składzie: OPGK Koszalin, Fotokart Szczecin oraz PGK Vertical Żory.

Prace mają zostać zrealizowane do 30 listopada 2012 r. dla gmin Gierałtowice, Rudziniec, Wielowieś, Knurów oraz do 31 marca 2013 r. dla gmin Pilchowice, Sośnicowice, Toszek, Pyskowice.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS