wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-28| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Ciąg dalszy zmian kadrowych w GUGiK-u


Według nieoficjalnych informacji w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii nastąpiła dzisiaj (28 listopada) kolejna zmiana kadrowa. Witold Radzio przestał pełnić funkcję dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach.

Został on przeniesiony na stanowisko głównego specjalisty w tym departamencie.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ten najmądrzejszy geodeta kraju jest autorem NAJMĄDRZEJSZEJ instrukcji technicznej G-5, krytykowanej i przez wykonawstwo i przez administrację. Ot i mądrość: tak pogodzić środowisko, żeby równo krytykowało. Ot i mądrość: zmieniać prawo powszechnie obowiązujące zarządzeniem GGK.
odpowiedz zgłoś
Wituś=Najmądrzejjszy Geodeta Kraju
odpowiedz zgłoś
Wielka szkoda.Radzio to wiedza połaczona z kulturą osobistą. Takie zmiany żle wróżą. Brak ciągłości i brak merytoryczności. Może by się ktoś opamiętał!!!!
odpowiedz zgłoś
Robią zmiany dla zmian, bo takie są oczekiwania pana M. i przyczajonych panów P.+M. Zwalnianie koni pociągowych, którzy nadawali sens i tempo urzędowi (Dygaszewicz, Radziao, Ziuzia) nie wróży nic dobrego. Flexy Adolf + Mściwy Adam = żenada... (a może Żaneta???). Nawet geodetce puszczają nerwy.
odpowiedz zgłoś
a propo ukladu wejdzcie na strone gispol. Pan M wycofuje sie z rady konsultacyjnej d/s geoportalu. Jeszcze nie zaczal a juz ma dosc podejmowanych nie po jego mysli uchwal.Kto nastepny?
odpowiedz zgłoś
układ nasuwają się dwa wnioski: nie liczy się wiedza tylko układ, każdy dyrektor musi pamięta że dyrektorem nie jest się na zawsze. Dyrektor Radzio o tym pamiętał...
odpowiedz zgłoś
zenada, zdiwię, arzekania. WSPÓŁCZUJĘ WAM... Niezaspokojeni życiowo?
odpowiedz zgłoś
korekta Pana GGK.
odpowiedz zgłoś
zenada geodetaka to zaslepiona PISiora. Kompletna zenada co ona pisze. Brak orientacji w sytuacji i posunieciach Pana GUGiK sterowanego z drugiego siedzenia. to widac coraz wyrazniej
odpowiedz zgłoś
A jeżeli nudzą Cię geodetko nasze arzekania to poprostu nie czytaj komentarzy.
odpowiedz zgłoś
Jeżeli degradacja kogoś ze stanowiska dyrektora na stanowisko (nawet) głównego specjalisty nie jest zawoalowanym zwolnieniem, to chyba ty geodetko jesteś i ślepa i nieprzytomna. Nie zdiwię się jeżeli Radzio w najbliższej przyszłości pożegna się z GUGiK. Dziękujemy za współpracę Panie Dyrektorze.
odpowiedz zgłoś
Czy Wy jesteście ślepi, czy nieprzytomni? Przecież nikt nikogo nie zwolnił. Nudzi mnie już te wasze ciągłe narzekanie. Jedyne słuszne zdanie to wg Was to tylko zdanie krytykanta wiecznie niezadowolonego. Gratuluję. I życze więcej entuzjazmu, a mniej pesymizmu.
odpowiedz zgłoś
Szkoda Wielka szkoda. Ogromna wiedza geodezyjna, pracowitość i kultura osobista. Teraz trudno o takich ludzi.
odpowiedz zgłoś
Nie tylko zmiany kadrowe Raczej będzie ich więcej. Ciekawe jaka będzie teraz jedynie słuszna koncepcja egib? Ale fachowca zawsze szkoda.
odpowiedz zgłoś
Szkoda To najmądrzejszy pracownik GUGiK.Chyba, że chodzi o względy zdrowotne, bo przecież to żaden polityk?
odpowiedz zgłoś
....zzmiany? Tną równo z trawą :) TKM
odpowiedz zgłoś
16 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS