Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-09| Geodezja, Instytucje

Bydgoszcz: oferta pracy dla inspektora wojewódzkiego

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ogłasza nabór kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej funkcjonującej przy Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości. Aplikacje można składać do 20 sierpnia br.


Bydgoszcz: oferta pracy dla inspektora wojewódzkiego

Główne obowiązki:
• nadzorowanie, kontrolowanie i koordynowanie przestrzegania i stosowania przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne, a w szczególności zgodności wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych z przepisami tej ustawy oraz posiadania uprawnień zawodowych przez osoby wykonujące samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii w celu poprawy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek wykonawstwa geodezyjnego i zapewnienia należytego przestrzegania przepisów prawa w przedmiotowym zakresie,
• kontrolowanie działań administracji geodezyjnej i kartograficznej, tj. marszałka województwa i starostów oraz prezydentów miast na prawach powiatu w zakresie realizacji zadań w dziedzinie geodezji i kartografii, jak również w przedmiocie prowadzenia postępowań administracyjnych, sposobu załatwiania skarg i wniosków, legalności i celowości wydatkowania środków budżetowych na zadania geodezyjne i kartograficzne oraz prawidłowość i sposób wykonywania zadań kontrolnych w celu przestrzegania przepisów prawa dotyczących geodezji i kartografii,
• nadzorowanie i kontrolowanie posiadania uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji
w dziedzinie geodezji i kartografii w celu zapewnienia wykonywania zadań przez osoby do tego uprawnione,
• rozpatrywanie skarg i wniosków wpływających do K-P wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego
i kartograficznego dotyczących działalności w dziedzinie geodezji i kartografii, wykonywanej przez organy służby geodezyjnej i kartograficznej oraz jednostki wykonawstwa geodezyjnego, w celu podnoszenia jakości wykonywania prac geodezyjno-kartograficznych oraz prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe geodezyjne lub średnie geodezyjne z wyższym administracyjnym lub prawniczym
• min. 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. 2 lata w jednostkach wykonawstwa geodezyjnego
lub organach służby geodezyjnej i kartograficznej,
• uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 lub 2,
• znajomość: Konstytucji RP, ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne, o gospodarce nieruchomościami, o służbie cywilnej (wraz z aktami wykonawczymi), o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, o ochronie danych osobowych, Kodeksu postępowania administracyjnego, zasad techniki prawodawczej,
• umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
• umiejętność obsługi programów komputerowych, w tym pakietu MS Office,
• umiejętność redagowania pism urzędowych,
• efektywna komunikacja, myślenie kreatywne i analityczne, współdziałanie w grupie.

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie zawodowe w administracji publicznej,
• znajomość oprogramowań do prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego,
• myślenie strategiczne, odporność na stres.

Źródło: KPUW w Bydgoszczy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS