Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-08| Geodezja, Przetargi

Kraków: RZGW zamawia analizy zagrożenia powodziowego

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił dwa przetargi na wykonanie analiz zagrożenia powodziowego. Jeden dotyczy zlewni Wisłoki, drugi – Czarnej Staszowskiej.


Kraków: RZGW zamawia analizy zagrożenia powodziowego <br />
rys. geoportal.gov.pl
rys. geoportal.gov.pl

Przedmiotem obu zamówień jest opracowanie pomiarów geodezyjnych (etap I), wykonanie obliczeń hydrologicznych (etap II), przeprowadzenie modelowania hydraulicznego i wyznaczenie stref zalewowych oraz opracowanie raportu dla ww. zlewni. Wartość szacunkowa zamówień to blisko 490 tys. zł netto (ponad 364 tys. zł dla Wisłoki i ponad 124 tys. zł dla Czarnej Staszowskiej).

Wykonawca ubiegający się o którekolwiek z tych zamówień powinien wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat zrealizował: • co najmniej 2 projekty dotyczące określania stref zalewowych z wykorzystaniem jednowymiarowego modelu hydraulicznego dla ruchu nieustalonego oraz numerycznego modelu terenu o wartości powyżej 200 tys. zł brutto każdy, • co najmniej 3 projekty w zakresie systemów informacji przestrzennej o wartości powyżej 100 tys. zł brutto każdy, • co najmniej 5 prac w zakresie pomiarów geodezyjnych o wartości powyżej 200 tys. zł brutto każda.

Powinien też wykazać, że dysponuje: • oprogramowaniem, którego wyniki będą zgodne z formatami przyjmowanymi bezpośrednio przez będące w posiadaniu zamawiającego MIKE 11 firmy DHI (wersja 2009 lub wcześniejsza), • oprogramowaniem, którego wyniki będą zgodne z formatami przyjmowanymi bezpośrednio przez będące w posiadaniu zamawiającego ArcGIS 10.0.

Termin składania ofert w obu przypadkach mija 28 sierpnia br. Wymagane wadium dla zlewni Wisłoki – 10 tys. zł, dla zlewni Czarnej Staszowskiej – 4 tys. zł. O wyborze najkorzystniejszych ofert zdecyduje cena.

Szczegóły zamówienia dla zlewni Wisłoki
Szczegóły zamówienia dla zlewni Czarnej Staszowskiej

Źródło: RZGW w Krakowie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS