Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-02| Geodezja, Przetargi

Lublin: wznowienie punktów granicznych za pół ceny

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie udzielił zamówienia na wznowienie i stabilizację trwałą punktów granicznych nowego pasa drogowego inwestycji obejmującej rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 747.


Lublin: wznowienie punktów granicznych za pół ceny <br />
fot. JP
fot. JP

Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części:
1. wznowienie i stabilizacja trwała punktów granicznych nowego pasa drogowego inwestycji pn. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 Iłża- Lipsko – Solec nad Wisłą – Opole Lubelskie – Bełżyce – Konopnica na odcinku od km 69+720 do km 76+720.
2. wznowienie i stabilizacja trwała punktów granicznych nowego pasa drogowego inwestycji pn. Budowa obwodnicy miejscowości Opole Lubelskie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 747 Iłża – Lipsko – Solec nad Wisłą – Opole Lubelskie – Bełżyce – Konopnica.

Dla każdej z części złożono aż po 12 ofert. Najkorzystniejszą=najtańszą w obu przypadkach złożył Krzysztof Zientara GLOB-K&Z Biuro Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami z Warszawy. Jej łączna wartość opiewa na 64 tys. zł brutto, a wartość szacunkowa była dwukrotnie wyższa. Pozostałe oferty złożyli m.in.: OPEGIEKA w Elblągu, OPGK Rzeszów, OPGK Lublin. Szczegóły dotyczące zgłoszonych ofert

Źródło: ZDW w Lublinie


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS