Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-01| Geodezja, Przetargi

Powiat świdnicki informatyzuje zasób

Starostwo Powiatowe w Świdniku ogłosiło przetarg nieograniczony na informatyzację powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego poprzez skanowanie części zasobu bazowo-użytkowego z obszaru Gminy Świdnik oraz włączenie do systemu Ośrodek oraz EWMAPA.


Powiat świdnicki informatyzuje zasób

Zakres zamówienia obejmuje:
• skanowanie i archiwizację 144 tys. stron formatu A4 operatów do celów prawnych w systemie OŚRODEK v. 7;
• weryfikację 53 000 stron materiałów zeskanowanych znajdujących się w zasobie w systemie Ośrodek;
• podłączenie do systemu Ośrodek 7 tys. stron materiałów zeskanowanych znajdujących się w PODGiK w Świdniku;
• skanowanie 1,5 tys. sztuk arkuszy map formatu do A1 z wykonaniem kalibracji oraz włączeniem i opisaniem w systemie EWMAPA FB v. 10.

Oferty można składać do 8 sierpnia br., o wyborze najkorzystniejszej zadecyduje cena. Termin zakończenia prac wyznaczono na 30 listopada br.

Źródło: SP w Świdniku


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS