Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-31| GIS, Firma, Instytucje

Ordnance Survey wychodzi za granicę

Brytyjska agencja kartograficzna Ordnance Survey uruchomi międzynarodową usługę polegającą na pomocy innym krajom w wykorzystaniu, wartego wiele milionów dolarów, potencjału informacji geograficznej.


Ordnance Survey wychodzi za granicę
We wrześniu rozpocznie działalność międzynarodowa organizacja – Ordnance Survey International, która będzie wykorzystywać ogromny potencjał i doświadczenie OS w celu wspierania innych państw. OSI zapewni porady ekspertów oraz pełny zakres usług oferowanych przez OS, w tym: zbieranie danych i ich utrzymanie, rozwój produktów oraz zarządzanie danymi geoprzestrzennymi.

Fachowe porady pozwolą zagranicznym klientom na rozwój i rozszerzenie swych potrzeb biznesowych, a w efekcie na czerpanie korzyści ze sprawnego zarządzania informacjami geograficznymi.
Szefem nowej organizacji zostanie Steven Ramage, były dyrektor Open Geospatial Consortium.

Źródło: OS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS