Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-27| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi

Kto zbuduje lubelską IIP?

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego poinformował o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na opracowanie projektu regionalnej infrastruktury informacji przestrzennej, modernizację infrastruktury technicznej Biura Geodezji oraz modernizację i informatyzację tamtejszego WODGiK-u.


Kto zbuduje lubelską IIP?

Przy ocenie ofert zamawiający kierował aż trzema kryteriami. Oprócz ceny (waga: 50%) były to także czas realizacji zamówienia oraz okres gwarancji na oprogramowanie (po 25%). Najkorzystniejszą propozycję złożyło konsorcjum w składzie Comarch SA z Warszawy (lider) oraz SmallGIS z Krakowa, któremu przyznano 100 pkt.

W postępowaniu wzięło ponadto udział konsorcjum w składzie: GIS Partner z Wrocławia, ATM Systemy Informatyczne SA z Warszawy oraz GIS-Expert z Lublina. Jego oferta nie została jednak oceniona, gdyż firmy nie wpłaciły wadium.

Przedmiotem zamówienia są prace analityczne, projektowe, wdrożeniowe, dokumentacyjne oraz szkolenia związane z budową regionalnej IIP województwa lubelskiego zgodnie z założeniami dyrektywy INSPIRE oraz przepisami ustawy o IIP. Przetarg obejmie w szczególności:
• opracowanie dokumentu zarządczego,
• uruchomienie prototypu portalu mapowego,
• opracowanie projektu organizacyjno-technicznego prac,
• prace związane z dostosowaniem pomieszczeń Biura Geodezji do administrowania RIIP WL,
• dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania systemowego,
• dostawa oprogramowania bazodanowego i narzędziowego,
• migracja i ładowanie danych z baz danych i metadanych,
• przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi dostarczonych komponentów systemu.

Źródło: UMWL, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS