Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-26| GIS, Przetargi

Enea Operator zamawia GIS

Spółka Enea Operator ogłosiła w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej zamówienie sektorowe o wartości powyżej 400 tys. euro na dostawę i wdrożenie Systemu Informacji o Sieci (SIS).


Enea Operator zamawia GIS
Jednym z elementów przetargu jest dostarczenie i wdrożenie systemu klasy GIS do zarządzania i przetwarzania danych topograficznych i danych nt. sieci elektroenergetycznej zawierających się w obszarze działania spółki.

Poza tym zamówienie obejmuje m.in.:
• zaprojektowanie systemu SIS i opracowanie planu jego wdrożenia;
• dostosowanie SIS do wymagań i procesów biznesowych zamawiającego;
• przeprowadzenie warsztatów wdrożeniowych;
• określenie wymagań dotyczących infrastruktury IT;
• zaprojektowanie, wykonanie oraz wdrożenie interfejsów wymiany danych między SIS a obecnie wykorzystywanymi systemami, tj. m.in. ERP, Billing, Scada, Pomiary, Przyłączenia, System Zakupowy;
• migrację lub import danych, w szczególności dotyczących sieci elektroenergetycznej i warstw tła;
• udzielenie gwarancji i serwisu na 2 lata oraz świadczenie usług asysty technicznej i konserwacji przez rok.

Oferty należy składać do 22 sierpnia. Wadium: 300 tys. zł. Przetarg zostanie rozstrzygnięty w procedurze negocjacyjnej. Czas realizacji wszystkich etapów zamówienia wyznaczono na blisko 6 lat.

Źródło: Enea Operator, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS