Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-26| Geodezja, Przetargi

GUGiK zamawia przegląd osnowy

Przegląd i drobna konserwacja podstawowej poziomej osnowy geodezyjnej 1 i 2 klasy na obszarze województwa podlaskiego i części województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego jest przedmiotem przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.


GUGiK zamawia przegląd osnowy
Przeglądowi i konserwacji zostanie poddanych około 960 zespołów stabilizacyjnych (centr, ekscentr, punkt przeniesienia, punkt(y) kierunkowy) obejmujących łącznie około 2800 punktów. W zakres prac wchodzi w szczególności: odszukanie wszystkich punktów zespołu stabilizacyjnego, sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych, oczyszczenie wizur na punkty kierunkowe, usunięcie uszkodzonych wież i sygnałów triangulacyjnych, uaktualnienie opisów topograficznych oraz sporządzenie dokumentacji geodezyjnej. Prace należy wykonać w ciągu 100 dni od podpisania umowy.

W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy wykonali 2 usługi modernizacji lub zakładania osnowy o wartości minimum 200 tys. zł każda. Oferty należy składać do 6 sierpnia. Wadium nie jest wymagane. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

Źródło: GUGiK, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS