Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-24| Mapy

Bezpłatny przewodnik po Londynie na Androida

Specjalnie z okazji zbliżającej się olimpiady firma L4 Media udostępniła w Google Play przewodnik AppTogo Londyn, można go pobrać bezpłatnie z poziomu również bezpłatnej aplikacji Przewodnik Dookoła Świata.


Bezpłatny przewodnik po Londynie na Androida
AppTogo Londyn to aplikacja przeznaczona dla turystów planujących zwiedzanie najciekawszych i najbardziej popularnych miejsc w Londynie. Za jej pomocą każdy zaplanuje swój wyjazd, nauczy się podstawowych słówek i zwrotów w języku angielskim, dotrze do zabytków, pozna ich historię lub, korzystając z funkcji „moje trasy”, zaplanuje dokładnie każdy dzień, a odwiedzając najlepsze kluby i dyskoteki, pozna też nocne życie miasta. Jeżeli na zwiedzanie będzie miał niewiele czasu, może skorzystać z rekomendowanej trasy „Najważniejsze zabytki Londynu”. Fanom Facebooka przewodnik umożliwi ponadto dzielenie się z przyjaciółmi informacjami na temat zwiedzanych miejsc.

Z przewodnika można korzystać w trybie off-line, co oznacza brak transferu danych i wysokich kosztów roamingu oraz stały dostęp do mapy off-line przydatnej podczas podróży. Aplikacja została zaprojektowana i wykonana przez Infor IT Sp. z o.o.

Źródło: L4 Media AG


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS