Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-24| GIS, Przetargi

RZGW zamawia powodziowy geoportal

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił przetarg na opracowanie geoportalu systemu monitoringu ryzyka powodziowego (GeoSMoRP).


RZGW zamawia powodziowy geoportal <br />
fot. Landsat
fot. Landsat
Zadaniem serwisu będzie gromadzenie, zarządzanie, wizualizacja oraz analiza danych przestrzennych zebranych w ramach zadania SMoRP oraz zagadnień dotyczących ochrony przed powodzią dla Żuław. Serwis ma być gotowy do czerwca 2013 roku.

System GeoSMoRP ma wspomóc działania służące ochronie przed powodzią, takie jak:
• monitorowanie ryzyka powodziowego i jego zmian w czasie,
• identyfikacja słabych miejsc ochrony przeciwpowodziowe poprzez analizę wpływu inwestycji infrastrukturalnych oraz innych działań ryzyko powodziowe,
• ocenę poziomu ochrony przeciwpowodziowej na Żuławach,
• identyfikację niedoborów wraz z określeniem planu działań ochrony przeciwpowodziowej Żuław do realizacji w kolejnych etapach „Programu Żuławskiego – 2030”.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 30 tys. zł należy składać do 31 sierpnia. Kryteriami wyboru najlepszej z nich będą: cena (60%) oraz koncepcja rozwiązania informatycznego (40%).

Źródło: RZGW, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS