Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-27| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Kto naniesie projektowane linie na mapy?

Firma EPC SA ogłosiła przetarg na prace geoinformatyczne dla potrzeb studiów wykonalności projektowanych linii elektroenergetycznych oraz koncepcji przebudowy istniejącej linii.


Kto naniesie projektowane linie na mapy? <br />
fot. Wikipedia/Nixdorf
fot. Wikipedia/Nixdorf
Prace polegają na opracowaniu map cyfrowych w formacie Esri Shapefile dla potrzeb studiów tras nowych napowietrznych linii elektroenergetycznych 400 kV oraz dla koncepcji przebudowy istniejącej linii 220 kV. Prace te należy wykonać pasie terenu o szerokości 170 m (po 85 m od osi linii), dla każdej z planowanych tras linii. Prace obejmują m.in.:
• pozyskanie map ewidencyjnych i wypisów z ewidencji gruntów;
• cyfryzację pozyskanych map i ich opracowanie wraz z podaniem atrybutów;
• opracowanie danych w formie tabelarycznej i wykresu kołowego.

Przetarg podzielony jest na sześć części odnoszących się do różnych odcinków linii energetycznych. Oferty na jedną lub kilka części należy składać do 9 lipca. Wadium: 500 lub 1000 zł (w zależności od części). Termin wykonania: 2 miesiące (miesiąc w przypadku jednej części). Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena.

EPC SA zajmuje się wykonywaniem koncepcji rozbudowy, budowy i przebudowy obiektów elektroenergetycznych. Właścicielem firmy jest Operator Krajowego Systemu Przesyłowego (PSE – Operator SA).

Źródło: EPC SA


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS