Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-27| GIS, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź seminarium o geomatyce w lasach

Do jutra można przesyłać zgłoszenia na seminarium „Aspekty informatyczne funkcjonowania lasów państwowych i branży drzewnej” (Warszawa, 10 lipca) z niższą opłatą.


Zapowiedź seminarium o geomatyce w lasach <br />
fot. JK
fot. JK

Spotkanie rozpocznie się dyskusją panelową, podczas której zostaną przedstawione praktyczne aspekty geomatyki w Lasach Państwowych. Program obejmuje wykłady na temat: leśnych map numerycznych, udostępniania danych przestrzennych o lasach i dyrektywy INSPIRE w lasach, geoinformacji w turystyce, centralizacji systemu informacji przestrzennej w LP, systemu aukcyjnego – elektronicznej sprzedaży drewna, ustanawiania służebności przesyłu oraz dostępu do urządzeń przesyłowych znajdujących się na obszarze Lasów Państwowych, możliwości wykorzystania w leśnictwie zobrazowań satelitarnych oraz przetargów na systemy i rozwiązania teleinformatyczne w leśnictwie i branży drzewnej. Wykładowcami będą głównie przedstawiciele Lasów Państwowych. Organizatorem seminarium jest Centrum Promocji Informatyki.
Koszt: 450 zł netto przy zgłoszeniach do 28 czerwca, potem 100 zł więcej.

Źródło: CPI


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS