Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-26| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Włodzimierz Karpiński nadal nadzoruje geodezję

W Dzienniku Urzędowym MAC opublikowano decyzję ministra administracji i cyfryzacji z 18 czerwca w sprawie zakresu czynności sekretarza stanu oraz podsekretarzy stanu w tym resorcie.


Włodzimierz Karpiński nadal nadzoruje geodezję

Zapisano w niej m.in., że sekretarz stanu w MAC Włodzimierz Karpiński zapewnia prowadzenie spraw wynikających z nadzoru ministra nad głównym geodetą kraju oraz Instytutem Geodezji i Kartografii w Warszawie. Powyższa decyzja ministra weszła w życie 19 czerwca br., tym samym straciła moc decyzja w tej samej sprawie z 9 stycznia br.

Włodzimierz Karpiński odpowiada za sprawy geodezji od czasu jego powołania na sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji (9 sierpnia), czyli przed podziałem tego resortu na MSW i MAC. Obowiązki te przejął wówczas od Tomasza Siemoniaka, który został powołany na stanowisko ministra obrony narodowej.

Źródło: MAC, AW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS