Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-25| Geodezja, Edukacja

Wydział Geodezji i Kartografii PW zatrudni asystenta

Do 29 czerwca można składać aplikacje w konkursie na stanowisko asystenta na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.


Wydział Geodezji i Kartografii PW zatrudni asystenta

Kandydaci powinni posiadać tytuł zawodowy magistra w zakresie geodezji i kartografii ze specjalnością „Kataster i gospodarka nieruchomościami”. Ponadto od kandydatów wymagana jest znajomość zagadnień związanych z:
• zakładaniem i aktualizacją katastru nieruchomości,
• rozgraniczeniem nieruchomości,
• gospodarowaniem terenami na obszarach rolnych, a w szczególności z scaleniem i wymianą gruntów, gospodarką nieruchomościami na obszarach leśnych oraz geodezyjną obsługą nadleśnictw,
• gospodarką nieruchomościami, a w szczególności z podziałami nieruchomości, scaleniem i podziałem nieruchomości,
• szacowaniem nieruchomości.

Wybrany drogą konkursu kandydat powinien uzyskać pozytywną opinię Rady Wydziału w trybie określonym w § 137 statutu PW, posiadać zainteresowania i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.

Źródło: PW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS