wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-15| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi, Instytucje, Kataster

Kolejny przetarg na LPIS ogłoszony przez ARiMR


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła kolejny przetarg na modernizację i aktualizację baz danych LPIS, tym razem dla obszaru ok. 28 tys. km2.

Produktami końcowymi będą:
● kolorowe zdjęcia lotnicze (skala 1:26 000) i wykonana na ich podstawie ortofotomapa (z pikselem 0,5 m),
● wektorowa mapa pól zagospodarowania (zintegrowanych z ortofoto) wraz ze zmodyfikowanym wektorem działek ewidencyjnych.
Zamówienie dotyczy czterech obszarów o powierzchniach odpowiednio: 10,9/4,3/5,0/7,5 tys. km2 na terenach województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i łódzkiego.
Szacunkowa wartość zamówienia 7,442 mln zł. Czas realizacji – 10 miesięcy.
Przetarg prowadzony jest w trybie ograniczonym w procedurze przyspieszonej.

W trakcie rozstrzygnięcia jest inny przetarg agencji na budowę baz LPIS dla obszaru ok. 30 tys. km2.
Produktami końcowymi będą w nim:
● wektorowa mapa pól zagospodarowania i granice działek ewidencyjnych zintegrowane z ortofotomapą oraz
● analogowe opracowanie wektorowej mapy granic działek ewidencyjnych i wektorowej mapy pól zagospodarowania, również zintegrowanej z ortofotomapą.
Zakres opracowania obejmuje pięć obszarów i prawie 2,9 mln działek. Szacunkowa wartość zamówienia 23,424 mln zł, czas realizacji 6 miesięcy.

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS