wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-15| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Przetarg na wsparcie GUGiK w realizacji ASG/EUPOS


W dzisiejszym Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na wsparcie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii przy realizacji projektu wielofunkcyjnego systemu precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG/EUPOS w zakresie: administrowania, rozliczania oraz nadzoru technicznego.

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wsparcie:

w zakresie organizacji projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: przygotowanie planu zarządzania jakością, programu szkoleń zespołu realizującego projekt, monitorowanie realizacji projektu i obiegu dokumentów oraz przygotowywanie niezbędnych sprawozdań i raportów); w prowadzeniu nadzoru nad realizacją projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: przygotowanie wymagań funkcjonalnych dotyczących poszczególnych elementów projektu ASG/EUPOS i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa danych, prowadzenie analizy i monitorowanie ryzyka realizacji projektu, ustalanie kryteriów odbioru dostaw i usług oraz monitorowanie wymagań użytkowników; przy prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na usługi i dostawy związane z projektem ASG/EUPOS zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym m.in.: opracowywanie projektów dokumentów tj. ogłoszeń, specyfikacji, wyjaśnień; udział w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, uczestniczenie w kontrolach i odbiorach usług i dostaw); przy administrowaniu i rozliczeniu projektu ASG/EUPOS (w tym m.in.: doradztwo finansowe, określanie kwalifikowalności wydatków, pomoc przy prowadzeniu obsługi administracyjnej projektu, przygotowywanie wniosków, planów i harmonogramów); w zakresie nadzoru nad wdrożeniem serwisów ASG/EUPOS (w tym m.in.: monitorowanie realizacji projektu, przygotowanie założeń testów i eksperymentów technicznych oraz opracowywanie opinii i protokołów); przy tłumaczeniu w niezbędnym zakresie dokumentów z języków obcych na język polski i z języka polskiego na języki obce, przy czym współpraca z zamawiającym w czasie realizacji projektu ASG/EUPOS odbywać się będzie w języku polskim.

Otrzymano dwie oferty. Wybrano ofertę firmy ITTI sp. z o.o. z Poznania, która zgłosiła cenę 692 472 zł.
Więcej informacji o tym przetargu oraz o innych zamówieniach i rozstrzygnięciach w zakładce Przetarg.

Źródło: UZP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS