Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-12| Mapy, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Compass zaktualizuje mapę Wieliczki i okolic

Firma PGI Compass z Krakowa wykona modernizację ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej powiatu wielickiego.


Compass zaktualizuje mapę Wieliczki i okolic

Modernizacja EGiB oraz mapy zasadniczej będzie dotyczyła: • 18 obrębów południowej części gminy Wieliczka, • 12 obrębów wiejskich gminy Niepołomice, • 28 obrębów gminy Gdów. Prace obejmą m.in. przetworzenie do układu 2000 poziomej osnowy geodezyjnej III klasy założonej w 2001 r. w układzie 1965; weryfikację i uzupełnienie bazy danych ewidencji gruntów i budynków oraz numerycznej mapy zasadniczej; aktualizację danych ewidencyjnych.

Z kolei modernizacja mapy zasadniczej zostanie wykonana dla: • 3 obrębów miasta Wieliczka, • obrębu ewidencyjnego Gdów, • 11 obrębów gminy Biskupice oraz • 8 obrębów gminy Kłaj. Prace będą polegały m.in. na zeskanowanie analogowych map zasadniczych, ich kalibracji i transformacji do układu 2000.

Łącznie wpłynęło 7 ofert. Najtańsza złożona przez firmę Compass opiewała na 2,75 mln zł brutto, a najdroższa – na 4,29 mln zł. Zamawiający był gotowy wyłożyć 3,85 mln zł brutto.

Źródło: TED


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS