Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-12| GNSS, Mapy

Bądź na czasie z AutoMapą

Nowe mapy uwzględniające wszystkie oddane do ruchu inwestycje drogowe, zaawansowane zarządzanie kierunkowością i przejezdnością ulic oraz nowa, zintegrowana z systemem iOS książka adresowa – AutoMapa iOS 3.3 jest już dostępna w AppStore.


Bądź na czasie z AutoMapą
Aplikacja otwiera w trybie on-line wszystkie najważniejsze inwestycje drogowe, które zostały oddane ostatnio do użytku – w tym kluczowe inwestycje, takie jak trasy A1, S1 i A2 czy nowa, południowa obwodnica Gdańska wraz z najdłuższą w Polsce estakadą. Dzięki wykorzystaniu technologii LiveDrive! kierowcy oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków mają do dyspozycji mechanizmy pozwalające na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe (nawet na pojedyncze godziny) zamykanie. Jest to niezbędne do sprawnego poruszania się po polskich drogach w czasie mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jak zawsze na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz zweryfikowanie, które z ulic zostały wyłączone z ruchu.

Wygodna nawigacja to również sprawne poruszanie się do konkretnych osób, które mogą znajdować się różnych miejscach. W najnowszej wersji AutoMapy iOS wykorzystano systemową książkę adresową, aby ułatwić nawigację do konkretnych osób i miejsc. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wyboru wielu miejsc dojazdu do konkretnej osoby bez potrzeby pamiętania dużej liczby adresów.

AutoMapa iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S oraz dla iPad 3G i 4G. Można ją pobrać można bezpośrednio z AppStore.

Źródło: Janusz M. Kamiński


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS