Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-12| GNSS, Prawo, Software

Navatar darmowy na czas Euro

W czasie mistrzostw Europy w piłce nożnej aplikacja nawigacyjna Navatar w wersji z CB-radiem będzie dostępna bezpłatnie.


Navatar darmowy na czas Euro

Navatar GPS&CB to nawigacja na smartfony połączona z mobilnym CB radiem. Przez cały czas trwania turnieju będzie można pobrać ją za darmo z iTunes (iPhone), Google Play (Android) i Samsung Apps.

– Zmiany w organizacji ruchu w miastach goszczących Euro 2012 są tak duże, że nawigacje z zainstalowanymi mapami mogą okazać się mało pomocne. Sytuacja często zmienia się z godziny na godzinę, dlatego udostępniamy za darmo mobilne CB-radio, aby kierowcy mogli sami się informować na temat sytuacji np. w okolicach stadionów czy dworców – powiedział Leszek Giza odpowiadający za rozwój Navatara.

Aby dołączyć do mobilnego CB-radia, wystarczy ściągnąć bezpośrednio na telefon darmową aplikację. Informacje nagrywane poprzez dwukrotne dotkniecie ekranu odtwarzane są od razu na telefonach innych zalogowanych w okolicy kierowców i dostępne są w „eterze” jeszcze przez 3 godziny.

Navatar dostępny jest na smarfony z sytemem operacyjnym iOS (iPhone) oraz Android (m.in. Samsung, HTC). Społeczność kierowców korzystających z nawigacji lub mobilnego CB Navatar liczy już ponad 33 tys. osób. Do nawigacji można wgrać aktualizowane on-line mapy 3D. Koszt instalacji mapy i bezterminowego dostępu do aktualizacji to 2,99€.

Źródło: Navatar


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS