Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-11| GIS, Edukacja, Software, Imprezy

Ruszają szkolenia z Quantum GIS

W odpowiedzi na prośby internautów grupa QGIS Polska uruchamia szkolenia podstawowe z obsługi programu Quantum GIS.


Ruszają szkolenia z Quantum GIS

Nowe wersje Quantum GIS pojawiają się średnio co 6 miesięcy, a wraz z nimi nowe funkcje, ale i czasem nowe problemy. Dlatego na szkoleniach zostaną pokazane nie tylko blaski programu, ale również sposoby, jak omijać niebezpieczne rafy i mielizny.

Kursy prowadzone są w małych grupach (4-6 osób) i zaczynają się 23 czerwca w Krakowie oraz Szczecinie. Prowadzą je osoby bezpośrednio uczestniczące w projekcie QGIS (Borys Jurgiel, Milena Nowotarska, Robert Szczepanek), przygotowujące m.in. polskie wersje językowe programu. Docelowo planowane jest uruchomienie cyklicznych szkoleń w kilku miastach Polski. Ich uczestnicy otrzymają po jego ukończeniu certyfikat QGIS Polska.

Więcej informacji o szkoleniach

Źródło: Robert Szczepanek


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS