Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-11| GIS, Firma, Przetargi

Globema przeniesie dane dla UPC

Firmy UPC Polska i Globema podpisały umowę na migrację danych z sieci telekomunikacyjnej Aster do systemu paszportyzacji sieci UPC.


Globema przeniesie dane dla UPC

Projekt zakłada migrację danych z systemu Suntech ALC-CARE do Smallworld Physical Network Inventory, wdrożonego i wspieranego przez Globemę. Przedmiotem umowy jest także świadczenie wsparcia technicznego oraz dostawa, instalacja i konfiguracja oprogramowania Data Quality Tool umożliwiającego kontrolę i utrzymanie jakości danych w systemie PNI.

Zespół Globemy ma już wieloletnie doświadczenia w migracji danych do systemów paszportyzacji opartych na Smallworld NI, realizowanych zarówno dla operatorów krajowych (np. Exatel, Multimedia Polska, Netia), jak i zagranicznych (np. RomTelecom czy TeliaSonera Denmark).

Ogólny schemat przebiegu procesu migracji dla pojedynczej iteracji składa się z:
• analizy danych źródłowych oraz położenia danych w odniesieniu do istniejących w systemie UPC NIS podkładów mapowych,
• załadowania podkładów i infrastruktury do systemu Smallworld,
• przetworzenia i załadowania sieci do nowego systemu.

Po procesie migracji nastąpi automatyczna weryfikacja i naprawa danych przez narzędzie Data Quality Tool, które testuje dane, wyszukuje błędy i przechowuje informacje o nich dla celów ich późniejszej naprawy.

Źródło: Globema


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS