Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-08| Mapy

Targeo pokaże, jak dojechać na Euro

W ostatnich dniach praktycznie codziennie ogłaszane są otwarcia kolejnych odcinków dróg i autostrad mających zapewnić sprawną komunikację podczas turnieju piłkarskiego. Aby za nimi nadążyć, serwis Targeo.pl we współpracy z GDDKiA i spółką PL2012 udostępniają aktualizowaną kilka razy dziennie mapę rekomendowanych tras pomiędzy miastami gospodarzami turnieju EURO 2012.


Targeo pokaże, jak dojechać na Euro

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju wiele głównych ulic w miastach organizujących mecze będzie zamkniętych. Utrudnień w ruchu mogą się również spodziewać mieszkańcy osiedli znajdujących się w pobliżu stadionów i stref kibica. Zmiany w sieci dróg krajowych i międzynarodowych są na tyle duże, że większość posiadanych przez nas atlasów samochodowych stała się bezużyteczna. W okresie przygotowań do mistrzostw w Targeo.pl i AutoMapie w zostało dodanych łącznie ponad tysiąc kilometrów dróg ekspresowych i autostrad, z których znaczna część została już udostępniona, a inne będą oddawane w najbliższych dniach lub wkrótce po EURO. Zmiany w organizacji ruchu oraz trasy rekomendowane można na bieżąco sprawdzać na mapach Targeo.pl, które zostały opublikowane także na stronach GDDKiA, w oficjalnym serwisie dla kibiców PolishGuide2012.pl oraz w serwisie dla smartfonów mTraffic.pl.

– Dzięki danym z systemu Targeo/AutoMapa Traffic mamy dokładne informacje, kiedy na nowym odcinku drogi pojawia się ruch i możemy natychmiast udostępnić go na naszych mapach, często jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem otwarcia – podkreśla Rafał Mikołajczak, prezes firmy Indigo, prowadzącej serwis Targeo.pl

Najważniejsze zmiany, które pojawiły się na mapach Targeo.pl i AutoMapa w ostatnich dniach to otwarcie odcinka Pyrzowice-Zabrze na A1, Stryków-Nieborów na autostradzie A2 oraz uruchomienie wschodniej i zachodniej obwodnicy Poznania.

Źródło: Marcin Polak (indigo - map & mobile solutions)


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS