Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-08| Mapy

A2 już na MapieMap

Firma Imagis, producent aplikacji MapaMap, wprowadziła nowy pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2012. Wzbogacono je o ponad 2 tys. km nowych dróg, w tym otwarty właśnie odcinek autostrady A2 Stryków – Konotopa oraz kilkadziesiąt nowych rond i skrzyżowań w całym kraju.


A2 już na MapieMap
Na nowych mapach pojawiło się także:
• 3900 nowych obiektów POI,
• 470 nowych planów miast i miejscowości,
• ponad 27 tysięcy nowych adresów w miastach i miejscowościach,
• 1795 km nowych szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych,
• 7 nowych miast z zaznaczonymi strefami płatnego parkowania,
• 8 nowych miast w których wprowadzono ograniczenia prędkości.

Nowe mapy będą sukcesywnie udostępniane dla wszystkich wersji nawigacji MapaMap na wszystkie dostępne platformy sprzętowe: Windows CE, Android , iOS oraz Windows Mobile. Użytkownicy systemów nawigacyjnych MapaMap mogą zamawiać najnowsze mapy Polski znacznie taniej niż dotychczas, dzięki czerwcowej promocji na aktualizacje map w ramach której koszt najnowszej mapy to jedynie 39 zł.

Źródło: Imagis


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS