Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-11| Mapy, Edukacja

Sprawdź swoją wiedzę z kartografii i wygraj książkę

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie Geoforum.pl. Wystarczy odpowiedzieć na 7 pytań, w tym 5 z zakresu kartografii. Do wygrania są 4 egzemplarze „Kartografii tematycznej” autorstwa Wiesławy Żyszkowskiej, Waldemara Spallka i Doroty Borowicz.


Sprawdź swoją wiedzę z kartografii i wygraj książkę

Publikacja przedstawia pełny zakres problematyki związanej z kartografią tematyczną i opiera się na wieloletnim doświadczeniu autorów – pracowników Zakładu Kartografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Będzie przydatna zarówno kartografom, studentom, jak i specjalistom od GIS-u.

Nagrody rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na największą liczbę pytań. Konkurs trwa do 15 czerwca br. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Naukowe PWN.

Zapraszamy do udziału!

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS