wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-01| Geodezja, GIS, Software, Instytucje, Kataster

Czytelna IIP po hiszpańsku

Geoportal Infrastruktury Danych Przestrzennych Hiszpanii zyskał nowy interfejs z zaktualizowaną zawartością.


Czytelna IIP po hiszpańsku

Serwis ten ruszył w 2004 roku. Jego nowa wersja jest przejrzysta i daje szybki i bezpłatny dostęp do danych hiszpańskiej IIP: serwisów, geoportali i narzędzi. Zawiera cztery główne zakładki:
- strona główna, poprzez którą można przejść do geoportali oraz węzłów IIP: państwowych, regionalnych i lokalnych, a także do licznych danych i serwisów;
- świat IIP, moduł zawierający pełną informację z zakresu IIP, w tym ramy prawne: europejskie (INSPIRE), hiszpańskie i regionalne;
- serwisy sieciowe, zakładka dająca dostęp do nazw, adresów URL i opisów interoperacyjnych serwisów sieciowych: państwowych, regionalnych i lokalnych;
- zasoby: darmowe narzędzia opracowane przez użytkowników IIP, przykłady API oraz wideo na temat danych przestrzennych.

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS