wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-25| Geodezja, Mapy, Przetargi

Kolej na mapy

PKP PLK zamierza zmodernizować linię kolejową E30 na odcinku Opole Zachodnie – Kędzierzyn Koźle – Gliwice Łabędy. W ramach prac przygotowawczych rozpisano przetarg na wykonanie map do celów projektowych.


Kolej na mapy <br />
fot. archiwum GEODETY
fot. archiwum GEODETY

Szacunkowa wartość zamówienia (podstawowego wraz z uzupełniającymi) przekracza 4 mln zł netto. Prace będą polegały na:
1) założeniu, z wykorzystaniem GPS, jednolitej stabilnej szczegółowej osnowy geodezyjnej o podwyższonej dokładności, założeniu jednolitej osnowy pomiarowej i wysokościowej;
2) opracowaniu materiałów geodezyjnych dla modernizacji linii kolejowej E 30 na odcinku Opole Zachodnie – Kędzierzyn Koźle – Gliwice Łabędy niezbędnych do wykonania projektu budowlanego, w tym numerycznej mapy sytuacyjno-wysokościowej 3D do celów projektowych o dokładności mapy w skali 1:500 wraz z uzbrojeniem podziemnym terenu i ewidencją gruntów;
3) wykonaniu wykazu działek ewidencyjnych, ich właścicieli i władających.

Oferta ma być zabezpieczona wadium w wysokości 27 tys. zł. Termin składania dokumentów mija 7 lipca. Kryterium wyboru będzie najniższa cena.

Źródło: PKP PLK SA


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS