wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-21| Sprzęt, Przetargi, Software, Instytucje

GUGiK zamawia usługi informatyczne

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na konsolidację warstwy bazy danych dla systemów informatycznych Urzędu.


GUGiK zamawia usługi informatyczne

Zamówienie obejmuje:
• dostawę zintegrowanej platformy sprzętowej dla baz danych wraz z oprogramowaniem systemowym i aplikacyjnym oraz jego instalacją i konfiguracją,
• usługi związane z przeniesieniem na dostarczaną infrastrukturę bazodanową wytwarzanych w GUGiK systemów,
• świadczenie usług specjalistycznych ( m.in. rekonfiguracja dostarczonej infrastruktury, wsparcie zamawiającego w administrowaniu, konsultacje techniczne,
• świadczenie usług serwisu gwarancyjnego.
Szacunkowa wartość zamówienia to 14,4 mln zł netto. Wadium wynosi 300 tys. zł. Czas realizacji: 15 miesięcy.

Dokumenty należy składać do 26 czerwca. Kryterium wyboru będzie cena.

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do_geoportal666 A możesz podać konkretny adres (nr pokoju) i skład tego zespołu ? Jak zapraszasz to na pewno wpadniemy.
 3 
odpowiedz zgłoś
ostra cenzura Linki do artykułów Rzeczypospolitej wycinasz drogi adminie ? Czym ci podpadła ta gazeta ?
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
no dobra to już wchodzę na piętro:)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
do smutasa Smutas jak masz jakiś problem to może wpadniesz do GUGiK - pogadamy, wyjaśnimy, wytłumaczymy - po co żyć w ciemnocie i zabobonie? Poznasz tych tajemniczych "oni", wyjaśnią ci jak czegoś nie rozumiesz. Nie będziesz pisał bzdur tylko będziesz świadomym uczestnikiem internetowej debaty nazwijmy to "publicznej". Zapraszam do kontaktu z pracownikami projektu geoportal. Przypuszczam, że mogłoby się okazać, że masz całkiem blisko.
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
przetarg niech ogłoszą przetarg na zdefiniowanie WARSTWY BAZY DANYCH, jak tylko to zdefiniują to już będzie warte ze 3 melony. poza tym jak zawsze gratulacje za inwencję (każdy inny poszedłby siedzieć, a oni - spoko)
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
zgadzam sie ze smutnym geodetą! te projekty sa na pokaz a nikomu nie potrzebne, moze urzedasom przy biurkach co najwyżej. eiwdencja do niczego sie nie nadaje, kataster... jaki kataster? mapy dalej drapiemy żyletka....
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Może jakieś powiązania ? [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
 1 
odpowiedz zgłoś
Zgroza A wiarygodnych danych geometrycznych ewidencji gruntów jak nie było tak nie ma. Brawo GUGiK. Ważne, że macie metadane i infrastrukturę informatyczną. Jest to doskonały przykład marnotrawienia pieniędzy publicznych.
 1 
 10 
odpowiedz zgłoś
8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS