wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-18| Geodezja, GIS, Przetargi

2,6 mln zł na lubuskie SIP-y

Wśród 12 cyfrowych projektów, którym przyznano w tym tygodniu dotacje z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego znalazły się aż cztery związane z GIS-em.


2,6 mln zł na lubuskie SIP-y <br />
fot. Wikipedia/Aotearoa (CC by SA)
fot. Wikipedia/Aotearoa (CC by SA)

Na 585 tys. zł może liczyć przedsięwzięcie powiatu sulęcińskiego pod nazwą „Platforma usług elektronicznych dla systemu wspomagania zarządzania powiatem i tworzenie systemu informacji przestrzennej”. Jego łączna wartość szacowana jest na 689 tys. zł.

Swój GIS będzie mogło zbudować również Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne w Krośnie Odrzańskim. Projekt wart jest 483 tys. zł, z czego 334 tys. zł dołoży Unia Europejska.

Najwięcej pieniędzy z LRPO – 1,2 mln zł – otrzyma Zielona Góra, która za 1,6 mln zł chce zbudować „Innowacyjne e-usługi w systemie informacji przestrzennej”.

522 tys. zł przyznano zaś na budowę Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Lubuskiego. Szacunkowa wartość całego projektu wynosi 615 tys. zł.

Źródło: Lubuskie.pl, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS