|2012-05-10|
GIS
SIP dorzecza Parsęty do rozbudowy
Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty ogłosił przetarg nieograniczony na rozbudowę systemu informacji przestrzennej. Oferty można składać do 21 maja br.
System Wrota Parsęty I funkcjonuje w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty od 2006 roku. Został utworzony w celu udostępniania informacji przestrzennych użytkownikom publicznym. Powstał przy wykorzystaniu bazy danych Oracle, serwera danych ArcSDE i oprogramowania typu desktop ArcView. Z kolei wynikiem realizacji tego zamówienia ma być rozwinięcie istniejącego systemu do kompleksowego rozwiązania informatycznego. SIP tworzony w ramach projektu Wrota Parsęty II ma spełniać rolę lokalnego węzła informacji przestrzennej dla miast i gmin Związku. Projekt zakłada rozbudowę systemu, w tym rozbudowę aplikacji internetowej w taki sposób, aby posiadał funkcjonalności związane z planowaniem przestrzennym czy prowadzeniem różnego rodzaju ewidencji, a także aby umożliwiał wizualizację danych przestrzennych i prowadzenie konsultacji społecznych.
Zamówienie obejmuje usługi informatyczne i programistyczne związane z: • opracowaniem schematów UML modułów funkcjonalnych Systemu, konfiguracją serwera bazy danych GIS na serwerach zamawiającego, wykonaniem aplikacji funkcjonalnych wizualizacji, planowania, konsultacji, opracowaniem metadanych, opracowaniem projektów map tematycznych do publikacji w przeglądarce mapowej oraz opiekę serwisową, • harmonizacją i integracją danych przestrzennych, pozyskiwaniem brakujących danych przestrzennych za pomocą oprogramowania narzędziowego GIS.
Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni m.in. wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat wykonali co najmniej dwie usługi (każda o wartości minimum 200 tys. zł brutto), których przedmiotem było zaprojektowanie, budowa i wdrożenie systemu informatycznego do gromadzenia, przetwarzania i analizy danych przestrzennych włącznie z cykliczną aktualizacją danych oraz zaprojektowanie, budowa i wdrożenie aplikacji internetowej służącej do integracji oraz publikacji danych przestrzennych i opisowych pochodzących z różnych źródeł w formie kompozycji mapowych.
Wymagane wadium: 8 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w ciągu 15 miesięcy od udzielenia zamówienia.
Źródło: ZMiGDP
|