Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-10| GIS

SIP dorzecza Parsęty do rozbudowy

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty ogłosił przetarg nieograniczony na rozbudowę systemu informacji przestrzennej. Oferty można składać do 21 maja br.


SIP dorzecza Parsęty do rozbudowy

System Wrota Parsęty I funkcjonuje w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty od 2006 roku. Został utworzony w celu udostępniania informacji przestrzennych użytkownikom publicznym. Powstał przy wykorzystaniu bazy danych Oracle, serwera danych ArcSDE i oprogramowania typu desktop ArcView. Z kolei wynikiem realizacji tego zamówienia ma być rozwinięcie istniejącego systemu do kompleksowego rozwiązania informatycznego. SIP tworzony w ramach projektu Wrota Parsęty II ma spełniać rolę lokalnego węzła informacji przestrzennej dla miast i gmin Związku. Projekt zakłada rozbudowę systemu, w tym rozbudowę aplikacji internetowej w taki sposób, aby posiadał funkcjonalności związane z planowaniem przestrzennym czy prowadzeniem różnego rodzaju ewidencji, a także aby umożliwiał wizualizację danych przestrzennych i prowadzenie konsultacji społecznych.

Zamówienie obejmuje usługi informatyczne i programistyczne związane z:
• opracowaniem schematów UML modułów funkcjonalnych Systemu, konfiguracją serwera bazy danych GIS na serwerach zamawiającego, wykonaniem aplikacji funkcjonalnych wizualizacji, planowania, konsultacji, opracowaniem metadanych, opracowaniem projektów map tematycznych do publikacji w przeglądarce mapowej oraz opiekę serwisową,
• harmonizacją i integracją danych przestrzennych, pozyskiwaniem brakujących danych przestrzennych za pomocą oprogramowania narzędziowego GIS.

Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia powinni m.in. wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat wykonali co najmniej dwie usługi (każda o wartości minimum 200 tys. zł brutto), których przedmiotem było zaprojektowanie, budowa i wdrożenie systemu informatycznego do gromadzenia, przetwarzania i analizy danych przestrzennych włącznie z cykliczną aktualizacją danych oraz zaprojektowanie, budowa i wdrożenie aplikacji internetowej służącej do integracji oraz publikacji danych przestrzennych i opisowych pochodzących z różnych źródeł w formie kompozycji mapowych.

Wymagane wadium: 8 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w ciągu 15 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Źródło: ZMiGDP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS