wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-09| GIS, Firma, Przetargi, Edukacja, Instytucje

Kto dostarczy GIS dla słupskiego centrum zarządzania?

Konsorcjum spółek GeoInvent i Nowatel podpisało umowę na wyposażenie Edukacyjnego Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii Pomorskiej w Słupsku.


Kto dostarczy GIS dla słupskiego centrum zarządzania? <br />
CZK w słupskim starostwie (fot. AP w Słupsku)
CZK w słupskim starostwie (fot. AP w Słupsku)
Zamówienie obejmuje m.in. dostawę:
• serwera do obsługi GIS,
• oprogramowania GIS, tj.: ArcView LKP (31 licencja edukacyjna), Edytor CU Lab Kit (1 lic.), ArcGIS Server Enterprise Standard (1 lic.),
• oprogramowania do prowadzenia badań naukowych, tj.: ArcGIS 3D Analyst (1 lic. sieciowa), ArcGIS Spatial Analyst (1 lic. sieciowa), ArcGIS Geostatistical Analyst (1 lic. sieciowa),
• trójwymiarowej wizualizacji Słupska i wybranych elementów infrastruktury krytycznej powiatu (1 lic. sieciowa).

Była to jedyna oferta złożona w tym postępowaniu. Wartość podpisanej umowy wynosi blisko 2,5 mln zł.

Przetarg jest częścią projektu pn. „Przebudowa i doposażenie laboratorium – Edukacyjne Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii Pomorskiej w Słupsku”. Ma on podnieść jakość kształcenia studentów kierunku bezpieczeństwo narodowe i zakłada rozbudowę infrastruktury dydaktycznej Katedry Bezpieczeństwa Narodowego AP w Słupsku i doposażenie jej w narzędzia dydaktyczne pozwalające na poprawę procesu edukacyjnego. Celem przedsięwzięcia o łącznej wartości 3,5 mln zł (dofinansowanego ze środków unijnych) jest przebudowa istniejącego już Edukacyjnego Centrum Zarządzania Kryzysowego Akademii o powierzchni 223,55 m kw. oraz zakup nowoczesnego wyposażenia, w tym 84 stanowisk komputerowych na uczelni oraz dwóch stanowisk w Starostwie Powiatowym w Słupsku, które jest partnerem projektu.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS