wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-04| Przetargi, Software, Instytucje

Kto utrzyma Geoportal 2?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozpisał przetarg ograniczony o wartości ponad 5,7 mln zl netto na utrzymanie infrastruktury Geoportalu 2.


Kto utrzyma Geoportal 2?

Konieczność modernizacji systemów informatycznych wynika (w szczególności) z włączenia do Geoportalu Uniwersalnego Modułu Mapowego (umożliwiającego m.in. świadczenie usług Straży Pożarnej, Policji, Centrum Powiadamiania Ratunkowego itp.). W związku z tym potrzebne jest wsparcie w zakresie: utrzymania środowisk przetwarzania, administracji produktów, zarządzania parametrami jakościowymi usług, stopniowego przekazywania wiedzy potrzebnej do wykonywania powyższych zadań na rzecz pracowników CODGiK.

Elementem zamówienia jest również organizacja warsztatów oraz realizacja prac o charakterze analitycznym, projektowym i konfiguracyjnym oraz związanych z utrzymaniem i konfiguracją dodatkowych systemów pomocniczych wykorzystywanych dla Geoportalu.

Wartość zamówienia podstawowego (z uwzględnieniem opcji) to 3,8 mln zł, a uzupełniającego – 1,9 mln zł. Termin wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 29 maja. Do dalszego etapu zostanie zaproszonych 8 wykonawców, którzy otrzymają najwyższe oceny w zakresie doświadczenia zawodowego. Następnie kryterium wyboru oferty będzie cena (50 %) i techniczno-jakościowe opracowanie koncepcji (50%). Termin realizacji: 18 miesięcy.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
dobry zwyczaj nowa nie nowa ale na pewno lepsza - 100% cena to dramat - popatrz na chińską autostradę i na wiele tego typu przedsięwzięć, które poległy z powodu jedynego kryterium wyboru jakim była cena i w efekcie tani, niekompetentny wykonawca.
odpowiedz zgłoś
do ariel0-0 Ja już brałem udział w takim przetargu - nie wygrałem. Wygrał ten jedyny "słuszny" miał "lepiej" ocenioną koncepcję pomimo niezgodności z SIWZ. Takie życie ......., a odwołanie do sądu 5 % wartości zamówienia. Kreuje nam się nowa metoda ogłaszania przetargów....
odpowiedz zgłoś
głupie pytanie! ....oczywiście ze PODATNICY
odpowiedz zgłoś
cena to nie wszystko? To jakaś nowość. Może inni zamawiający wzięliby przykład.
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS