Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-07| GNSS, Mapy, Firma, Software

Testy nowego oprogramowania do nawigacji satelitarnej smart2goFirma Passus zaprasza chętnych do testowania nowego oprogramowania do nawigacji satelitarnej smart2go. Udostępnia ono użytkownikom mapy Polski i Europy oraz umożliwia określenie pozycji w terenie dzięki systemowi nawigacji satelitarnej GPS. Wersję beta aplikacji można pobrać ze strony internetowej producenta.

Passus rozpoczyna testowanie nowego oprogramowania. Aby wziąć udział w akcji wystarczy zarejestrować się na stronie www.s2g.pl i pobrać beta wersję programu – oferta dotyczy pierwszych 100 osób, które się zarejestrują na forum. Producent uruchomił forum, aby osoby testujące aplikację mogły wymieniać między sobą uwagi. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają pełną wersją oprogramowania.
„Celem akcji jest zapoznanie Polaków z nowym rozwiązaniem, a także zaangażowanie ich w proces jego tworzenia.” – mówi Adam Zakrzewski z firmy Passus. Akcja potrwa do końca listopada.

Źródło: Passus Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS