wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-04-06| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Obwodnica Malborka dla Elbląga

Za mapy z projektem podziału nieruchomości dla budowy obwodnicy Malborka Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zapłaci blisko trzy razy mniej, niż zakładała.


Obwodnica Malborka dla Elbląga <br />
fot. JP
fot. JP

Przedmiot zamówienia obejmuje ustalenie przebiegu granic, wznowienie znaków granicznych nieruchomości oraz wyznaczenie i stabilizację punktów ujawnionych w ewidencji gruntów, opracowanie map z projektami podziału, odszukanie lub wznowienie znaków granicznych granic stanowiących linie rozgraniczające teren inwestycji, oznaczenie granic pasa drogowego oraz ujawnienie zmian przedmiotowych i podmiotowych w ewidencji gruntów i księgach wieczystych.

Zamawiający gotowy był wydać na te prace 1,063 mln zł netto. W postępowaniu zgłoszono siedem ofert. Jednym kryterium wyboru najkorzystniejszej była cena. Najtańszą ważną propozycję (o wartości 0,349 mln zł) złożyła firma OPEGIEKA Elbląg. Najdroższa oferta opiewała natomiast na 0,591 mln zł.

Źródło: GDDKiA, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
żenua rzekł pies po francusku chyba prima aprillis... rządasz szacunku ? zachowaj go sam !
odpowiedz zgłoś
Przetarg Szkoda gadać, niedługo firmy geodezyjne za paczkę fajek będą wygrywać przetargi..
odpowiedz zgłoś
Wesołych Świąt!! !
odpowiedz zgłoś
Przetarg I kto mówi ,że geodeci szanują się. Jakiej jakości prac oczekuje zleceniodawca za taką cenę?
odpowiedz zgłoś
Przetarg Nie ma jak być -biednym,głupim i nieszczęśliwym , a nie daj Boże wykorzystywanym!.To takie polskie! Załóż własną firmę i pracuj za wymarzone pieniądze.
odpowiedz zgłoś
przetarg cena jak zawsze - trzeba spłacać długi - a pracowniku nie stękaj, możesz zrezygnować z pracy w "pięknym budynku"
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS