wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-28| Mapy, Instytucje, Imprezy

Można się jeszcze zapisać na "M@py w sieci"

Opublikowano program referatów oraz opis warsztatów komputerowych, które odbędą się w trakcie konferencji „M@py w sieci” (Sandomierz, 18-19 kwietnia).


Można się jeszcze zapisać na "M@py w sieci"

O zagadnieniach związanych z kartograficzną wizualizacją przestrzeni miejskiej, która jest głównym tematem konferencji, opowiedzą m.in. przedstawiciele urzędów miast, producentów oprogramowania i ich firm partnerskich oraz instytucji naukowo-badawczych. Zaplanowano także kilkugodzinne warsztaty komputerowe pokazujące możliwości oprogramowania pomocnego m.in. w przygotowaniu i publikacji informacji przestrzennej w sieci. Na warsztaty będzie można się zapisać drogą mailową w dniach 10-12 kwietnia br. W programie konferencji jest również tzw. niespodzianka dla gości oraz uroczysta kolacja. Termin zgłoszenia udziału w „M@pach w sieci” mija 6 kwietnia br.
Organizatorami są: Instytut Geodezji i Kartografii, Katedra Kartografii Uniwersytetu Warszawskiego i Zakład Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Komunikat 2
Strona konferencji

Źródło: organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS