wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-28| GIS, Imprezy

Zapowiedź GIS-owych szkoleń

Firma Lockus organizuje wiosną tego roku szkolenia z udostępniania danych oraz Geoservera.


Zapowiedź GIS-owych szkoleń

Terminy planowanych spotkań:
• Geoserver i usługi Open Geospatial Consortium (Kraków, 23 kwietnia).
W programie m.in.: Geoserver – informacje podstawowe, panel administracyjny, praca z danymi przestrzennymi, zabezpieczanie dostępu do danych i usług, współpraca z Google Earth, moduł GeoWebCache, a także opcjonalne rozszerzenia poszerzające możliwości pakietu.
• Udostępnianie i wykorzystywanie geoinformacji (Kraków, 16 maja/Warszawa, 22 maja).
W programie zaplanowano m.in. informacje z zakresu dysponowania danymi przestrzennymi, prawa dostępu do danych przestrzennych i procedury w tym zakresie, prawa autorskie w odniesieniu do danych przestrzennych, dane przestrzenne jako przedmiot regulacji o ochronie baz danych oraz ponownego wykorzystania informacji w świetle zmian ustawowych.

Źródło: Lockus


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS