wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-26| Przetargi, Instytucje, Kataster

Kraków zmodernizuje śródmiejską EGIB

Urząd Miasta Krakowa zamawia za ok. 1,14 mln zł netto kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków z założeniem ewidencji budynków i lokali dla obiektów położonych w Śródmieściu.


Kraków zmodernizuje śródmiejską EGIB

Zamówienie podzielono na sześć części obejmujących łącznie dziesięć obrębów ewidencyjnych. W ramach zamówienia wykonawca m.in.: przeprowadzi analizę danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej, weryfikację i pomiary terenowe, uzupełni bazy danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz skontroluje topologię oraz zsynchronizuje pozostałą treść obiektowej mapy zasadniczej. Urząd wymaga udzielenia co najmniej 60-miesięcznej gwarancji. Termin wykonania: 23 listopada br.

Całkowita wartość wadium to 14 tys. zł. Oferty można składać do 30 kwietnia br. Kryterium ich wyboru będzie cena.

Źródło: UM Krakowa


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
SWDE, GML a teraz jeszcze krakowski "Bufor" Z SIWZ wynika, że poza SWDE, GML mamy w Polsce nowy format danych o tajemniczej nazwie "Bufor". "Dla danych graficznych ? na podstawie opracowanego bufora zgodnie z oprogramowaniem Zamawiającego. Przygotowanie bufora wykonane zostanie przy użyciu modułu V-Mapa lub z wykorzystaniem aplikacji V-Robot." fragment Warunków Technicznych.
odpowiedz zgłoś
Brak w linku Warunków Technicznych Jest tylko SIWZ bez szczegółów. Chyba nie są tajne. Kraków wymaga nniewątpliwe renowacji (... modernizacji).
odpowiedz zgłoś
modernizację proponuję zacząć od pani dyrektor
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS