Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-23| Geodezja, Prawo, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź szkoleń w Warszawie i Krakowie

Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej organizuje w kwietniu dwa szkolenia na temat nowego rozporządzenia ws. standardów technicznych.


Zapowiedź szkoleń  w Warszawie i Krakowie <br />
fot. JK
fot. JK

Oba spotkania poprowadzi Stanisław Zaremba, praktyk i wieloletni kierownik w instytucjach centralnych, współautor rozporządzenia ws. standardów. Terminy:
• Warszawa, 12 kwietnia, hotel „Logos”, zgłoszenia do 5 kwietnia;
• Kraków, 13 kwietnia, Cafe Brama, zgłoszenia do 10 kwietnia.
Koszt w obu przypadkach to 330 zł.

Szkolenia są skierowane do przedstawicieli administracji, firm i szkolnictwa. Zostaną na nich omówione zasady standaryzacji pomiarów według nowych uregulowań zawartych w rozporządzeniu ministra SWiA z dnia 9 listopada 2011 r. ws. standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, które weszło w życie 22 grudnia 2011 r.

Źródło: LCESiS, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS