Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-22| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia książkę o BDOT

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o szacunkowej wartości 113 tys. zł netto na opracowanie monografii na temat Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT).


GUGiK zamawia książkę o BDOT <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

W ramach zamówienia należy wykonać m.in.: opracowanie konspektu publikacji, opracowanie redakcyjne i naukowe, opracowanie tekstu w języku polskim oraz streszczenia w języku angielskim, pozyskanie oraz opracowanie materiału ilustracyjnego oraz druk monografii w nakładzie 2 tys. egzemplarzy.

W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy dysponują minimum 2 osobami posiadającymi: stopień naukowy doktora (lub wyższy) w dziedzinie geodezji i kartografii oraz doświadczenie w zakresie opracowania artykułów lub referatów o tematyce BDOT lub infrastruktury informacji przestrzennej w Polsce.

Oferty należy składać do 7 maja. Wadium: 2,6 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Czas realizacji zamówienia ustalono na rok. Wydanie publikacji jest częścią projektu pn. „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT) wraz z krajowym systemem zarządzania”.

Źródło: TED, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS