Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-21| GIS, Przetargi

Grodzisk Mazowiecki podpisał umowę na budowę SIP

Włocławska firma Geopolis wykona projekt pod nazwą „Budowa geograficznego systemu informacji przestrzennej Gminy Grodzisk Mazowiecki wraz z modułem informacji internetowej i repozytorium dokumentów – SIPGM” za 451 tys. zł brutto. Umowę w tej sprawie podpisano 19 marca br.


Grodzisk Mazowiecki podpisał umowę na budowę SIP <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Spółka złożyła jedyną ofertę w przetargu nieograniczonym ogłoszonym na początku lutego br. Zgodnie z umową zamówienie ma być zrealizowane do 15 czerwca 2012 r. i obejmuje dostawę, instalację i konfigurację systemu informacji przestrzennej wraz z zasileniem go danymi. W skład systemu wchodzą kluczowe dla funkcjonowania gminy rejestry i ewidencje, w następujących obszarach zarządzania przestrzenią: kształtowanie ładu przestrzennego, gospodarka nieruchomościami i ochrona środowiska. Zostaną także wdrożone dwa geoportale: wewnętrzny dla pracowników urzędu i zewnętrzny dla użytkowników publicznych. Wdrożenie obejmuje także repozytorium dokumentów, zawierające strategiczne decyzje związane z przestrzenią gminną oraz środowisko narzędziowe i analityczne GIS. Wykonawca również dostarczy, zainstaluje i skonfiguruje sprzęt komputerowy wraz ze środowiskiem bazodanowym.

Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego RPO Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Utworzenie i wdrożenie systemów informatycznych kluczem do budowy społeczeństwa informacyjnego Gminy Grodzisk Mazowiecki”.

Źródło: Geopolis Sp. z o.o., Urząd Miejski w Grodzisku Maz.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS