wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-21| GIS, Przetargi

Grodzisk Mazowiecki podpisał umowę na budowę SIP

Włocławska firma Geopolis wykona projekt pod nazwą „Budowa geograficznego systemu informacji przestrzennej Gminy Grodzisk Mazowiecki wraz z modułem informacji internetowej i repozytorium dokumentów – SIPGM” za 451 tys. zł brutto. Umowę w tej sprawie podpisano 19 marca br.


Grodzisk Mazowiecki podpisał umowę na budowę SIP <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Spółka złożyła jedyną ofertę w przetargu nieograniczonym ogłoszonym na początku lutego br. Zgodnie z umową zamówienie ma być zrealizowane do 15 czerwca 2012 r. i obejmuje dostawę, instalację i konfigurację systemu informacji przestrzennej wraz z zasileniem go danymi. W skład systemu wchodzą kluczowe dla funkcjonowania gminy rejestry i ewidencje, w następujących obszarach zarządzania przestrzenią: kształtowanie ładu przestrzennego, gospodarka nieruchomościami i ochrona środowiska. Zostaną także wdrożone dwa geoportale: wewnętrzny dla pracowników urzędu i zewnętrzny dla użytkowników publicznych. Wdrożenie obejmuje także repozytorium dokumentów, zawierające strategiczne decyzje związane z przestrzenią gminną oraz środowisko narzędziowe i analityczne GIS. Wykonawca również dostarczy, zainstaluje i skonfiguruje sprzęt komputerowy wraz ze środowiskiem bazodanowym.

Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego RPO Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Utworzenie i wdrożenie systemów informatycznych kluczem do budowy społeczeństwa informacyjnego Gminy Grodzisk Mazowiecki”.

Źródło: Geopolis Sp. z o.o., Urząd Miejski w Grodzisku Maz.


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
jak postepy Udało się geoportal zbudować? Wybory tuż tuż, burmistrza rozliczymy. Solidności firmy raczej rozliczyć się nie da.
 1 
odpowiedz zgłoś
co z GISem Grodziska Zapewne wyda się to nudne, ale jak widać można realizować przetargi unijne, mieć rok opóźnienia i żadnej informacji na ten temat. Przykład idzie z góry, od GUGIK, przez marszałka, po jak się okazuje gminy.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
mijają dni, miesiące ... mija rok. Nadal żadnej klarowniej informacji.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
I co tam Panie w Grodzisku? nadal cisza, urząd też nabrał wody w usta.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
no i? patrzę szukam, ani widu ani słychu. Newsów brak, mapy brak. kasy tez brak?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
15 czerwca minął! Czy ktoś wie jak się dostać na stronę SIPu Grodziska. Na www urzędu nic nie ma.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
sprościzna, wszystko jest gotowe, protokół też jest podpisany.
odpowiedz zgłoś
POWODZENIA zadanie niełatwe
odpowiedz zgłoś
Ciekawe Umowa podpisna 19 marca, a zakończenie projektu 15 czerwca. Mało czasu. Zakres prac spory i wysokie wymagania. Ciekawe czy dadzą radę.
odpowiedz zgłoś
brak końkurencji też się nad tym zastanawiałem jak przeglądałem SIWZ :)
odpowiedz zgłoś
"złożył jedyna ofertę":) Ciekawe dlaczego nie było końkurencji.
odpowiedz zgłoś
11 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS