Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-19| Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

Czterech walczy o fotoplan Warszawy

W Urzędzie m.st. Warszawy otwarto dziś (19 marca) oferty na wykonanie zdjęć lotniczych i cyfrowego fotoplanu dla stolicy.


Czterech walczy o fotoplan Warszawy

Urząd był gotowy wyłożyć na zamówienie 300 tys. zł brutto. Do przetargu stanęły cztery firmy/konsorcja, wszystkie spoza stolicy, które złożyły oferty o wartości:
• OPEGIEKA Elbląg – 200 tys zł brutto,
• Geokart-International Rzeszów – 239 tys. zł,
• MGGP Aero (lider), MGGP SA – 270 tys. zł,
• Gispro Szczecin (lider), OPGK Geomap Zielona Góra, Geomar Szczecin – 295 tys. zł.
Kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji zamówienia mija 12 listopada br.

Fotoplan ma mieć rozdzielczość 10 cm i być sporządzony w układzie 2000 dla 737,6 km kw. Zdjęcia lotnicze do fotoplanu zostaną wykonane od ustąpienia pokrywy śnieżnej do zazielenienia się drzew.

Barbara Stefańska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS