Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-14| GNSS, Mapy, Firma

Drogi z lutego już w AutoMapie

Użytkownicy nawigacji samochodowej AutoMapa mogą już pobrać pierwszą tegoroczną aktualizację map opracowanych w połowie lutego.


Drogi z lutego już w AutoMapie

Najnowsza Mapa Polski wykonana przez firmę Geosystems Polska zawiera 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 660 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym nowych odcinków. W aplikacji znajduje się również wiele fragmentów dróg w ostatniej fazie budowy, które zostaną automatycznie udostępnione poprzez technologię LiveDrive! w chwili oddania ich do użytku.

AutoMapa rozpoczęła wprowadzanie pikietażu, czyli informacji dostępnej na drogowych słupkach kilometrowych nie tylko na drogach krajowych, ale również wojewódzkich. W najnowszych mapach dane te dostępne są dla województw: podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i śląskiego.

Użytkownicy mogą również korzystać z adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków, których liczba przekroczyła już 3,1 milion oraz z blisko 637 tysięcy punktów użyteczności publicznej (POI).

Z kolei posiadaczom AutoMapy Europe oprócz nowych map Polski udostępniono najnowsze dane mapowe dla 44 krajów Europy przygotowane przez firmę Navteq.

Źródło: AutoMapa


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS