wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-13| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje

Przetarg na mapy numeryczne dla stolicy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił przetarg na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej dla czterech dzielnic (12,5 tys. hektarów).


Przetarg na mapy numeryczne dla stolicy

Zamówienie podzielono na pięć części obejmujących dzielnice:
1) Białołęka – powierzchnia 4623 ha, wadium 35 tys. zł, termin wykonania: 28 października 2013 r.;
2) Włochy – 2050 ha, 15 tys. zł, 22 listopada br.;
3) Targówek – 1956 ha, 15 tys. zł, 14 listopada br.;
4) Wawer (część A) – 1792 ha, 10 tys. zł, 22 października br.;
5) Wawer (część B) – 2110 ha, 10 tys. zł, 29 października br.

Ubiegający się o zamówienie muszą wykazać się wykonaniem usługi polegającej na przetworzeniu zasadniczej mapy analogowej lub rastrowej do postaci wektorowo-obiektowej dla obszaru miejskiego o powierzchni minimum 900 ha. Oferty można składać do 18 kwietnia. Kryterium ich wyboru będzie cena.

Jest to kolejne zamówienie warszawskiego ratusza na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej. Poprzedni przetarg, dotyczący dzielnic: Białołęka, Wesoła, Śródmieście, Praga Północ, rozstrzygnięto w maju ub.r.

Źródło: Urząd M st. Warszawy, BS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do 'UM st. Warszawy' Ciekawe jak wygląda sprawa z poprzednim przetargiem na MZ? Poszedł za grosze to pewnie znając życie jakość była mizerna i nikt się tym nie chwali... Ciekawe kto teraz weźmie to za grosze...???
odpowiedz zgłoś
Poprzedni przetarg Biorac pod uwage poprzedni przetarg z maja 2011 na 4 pierwsze dzielnice, ta edycje geodeci pewnie zrobia w ramach rywalizacji prawie za darmo. Mysle, ze urzad moze liczyc na zaoszczedzenie ok 80% przeznaczonych srodkow (poprzednia zaoszczedzili 63%). Malopolska wykona te mapy ku chwale ojczyzny za uscisk reki pani prezydent.
odpowiedz zgłoś
numeryczna mapa zasadnicza ... Witam. Czy i ewentualnie gdzie dostępna jest numeryczna mapa zasadnicza dla dzielnic: Białołęka, Wesoła, Śródmieście, Praga Północ?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS