Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-13| Geodezja, Mapy, Przetargi, Instytucje

Przetarg na mapy numeryczne dla stolicy

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił przetarg na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej dla czterech dzielnic (12,5 tys. hektarów).


Przetarg na mapy numeryczne dla stolicy

Zamówienie podzielono na pięć części obejmujących dzielnice:
1) Białołęka – powierzchnia 4623 ha, wadium 35 tys. zł, termin wykonania: 28 października 2013 r.;
2) Włochy – 2050 ha, 15 tys. zł, 22 listopada br.;
3) Targówek – 1956 ha, 15 tys. zł, 14 listopada br.;
4) Wawer (część A) – 1792 ha, 10 tys. zł, 22 października br.;
5) Wawer (część B) – 2110 ha, 10 tys. zł, 29 października br.

Ubiegający się o zamówienie muszą wykazać się wykonaniem usługi polegającej na przetworzeniu zasadniczej mapy analogowej lub rastrowej do postaci wektorowo-obiektowej dla obszaru miejskiego o powierzchni minimum 900 ha. Oferty można składać do 18 kwietnia. Kryterium ich wyboru będzie cena.

Jest to kolejne zamówienie warszawskiego ratusza na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej. Poprzedni przetarg, dotyczący dzielnic: Białołęka, Wesoła, Śródmieście, Praga Północ, rozstrzygnięto w maju ub.r.

Źródło: Urząd M st. Warszawy, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS