Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-13| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Nie tylko targi na Intergeo 2012

Więcej imprez towarzyszących, więcej powierzchni wystawowej – to niektóre z wyróżników tegorocznej edycji międzynarodowych targów geodezyjnych Intergeo.


Nie tylko targi na Intergeo 2012 <br />
fot. JK
fot. JK

Najbliższa, 18. edycja imprezy odbędzie się w dniach 9-11 października w Hanowerze. W tym roku na wystawców ma czekać o 10% więcej powierzchni wystawowej niż rok temu. Organizatorzy chwalą się, że 3/4 miejsc zostało już zarezerwowane.

W tym roku gości mają przyciągać nie tylko wystawcy, ale i imprezy towarzyszące. Tak jak rok temu, odbędą się: Konferencja Nawigacyjna oraz Kongres Geoinformatyczny (tym razem pod hasłem „Wiedza i Działanie dla Ziemi”). Oprócz tego zaplanowano także zjazd członków Europejskiej Organizacji Geodetów (CLGE) oraz spotkanie poświęcone wdrażaniu dyrektywy INSPIRE w Niemczech. 10 października CLGE i DVW (Niemiecki Związek Geodetów) zapraszają z kolei na Europejskie Spotkanie Studenckie (ESM), podczas którego młodzi geodeci będą mogli zapoznać się z osiągnięciami wybranych międzynarodowych korporacji.

Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku na targi przybędzie około 15 tys. zwiedzających, a w konferencjach weźmie udział 1,4 tys. osób.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS