Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-13| Geodezja, Edukacja, Instytucje, Imprezy

Finał olimpiady geodezyjnej tuż tuż

Okręgowy oraz centralny etap XXXIV Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej odbędzie się w Jarosławiu w dniach 12-14 kwietnia br.


Finał olimpiady geodezyjnej tuż tuż

W olimpijskich zmaganiach wezmą udział trzyosobowe reprezentacje 35 szkół wyłonione w etapie szkolnym. Przez pierwsze dwa dni odbędzie się etap okręgowy – uczniowie będą rozwiązywać zadania testowe i pisemne oraz sprawdzać swoje umiejętności praktyczne w terenie. Do finału (14 kwietnia) przejdzie dziesięciu najlepszych. Poprawność ich odpowiedzi ustnych oceni kilkuosobowe jury, które wyłoni trójkę laureatów.

Zmaganiom młodych geodetów będzie towarzyszyć konferencja naukowa i spotkanie nt. nowej podstawy programowej. Przewidziano również atrakcje turystyczne i artystyczne.

Olimpiadę organizuje Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, a gospodarzem jest szkoła, z której pochodzą zwycięzcy (w kategorii drużynowej) poprzedniej edycji konkursu, czyli w tym roku Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu.

Źródło: ZSDGiL w Jarosławiu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS